Nazywam się Sylwia Jędrzejczyk i pragnę zaprosić do skorzystania z usług kosmetycznych ProfiDerm w Beverwijk. Edukację na kierunku kosmetologia rozpoczęłam zaraz po maturze, najpierw w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni później w Collegium Medicum w Bydgoszczy, gdzie zdobyłam tytuł magistra kosmetologii.

Przez kolejne dwa lata zdobywałam doświadczenie prowadząc własny gabinet kosmetyczny, oferującego szeroki zakres usług. W związku z sytuacją prywatną musiałam zmienić miejsce zamieszkania – nie stanęło to jednak na przeszkodzie by dalej prowadzić usługi z zakresu kosmetologii.

 

ProfiDerm zapewnia swoim klientom pełen profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług, począwszy od higieny i bezpieczeństwa zabiegów, poprzez fachową wiedzę oraz urządzenia i preparaty renomowanych firm. Zabiegi dobierane są indywidualnie do rodzaju skóry i potrzeb klienta aby zapewnić mu pełen komfort w domowym zaciszu lub innym wybranym przez niego miejscu. Godziny pracy są na tyle elastyczne aby spełnić wymagania nawet najbardziej zapracowanych kobiet.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty oraz cennikiem usług, zapewniam, że każdy znajdzie pośród nich coś odpowiedniego dla siebie.